
Акумулятор для радіокерованої машинки Dinogy G2.0 Li-Pol 3700 мАг 11.1 Hardcase 138x25x46 мм T-Plug(VS)
3 410 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722283149693(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для радіокерованої машинки Dinogy G2.0 Li-Pol 3700 мАг 11.1 Hardcase 138x25x46 мм T-Plug(VS)
Акумулятор для радіокерованої машинки Dinogy G2.0 Li-Pol 3700 мАг 11.1 В 138x25x46 мм T-Plug
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 3700 мАч
- Напруга: 11,1 В
- Конфігурація: 3S1P
- Токовіддача: 70 C
- Струм заряду: 5 С
- Коннектор: T-Plug
- Корпус: жорсткий
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 138x25x46 мм
- Вага: 285 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 11.1 В
- Емність: 3700 мАг
- Струмовіддача: 70 C
- Корпус: Жорсткий
- Конектор: T-Plug
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 138x25x46 мм
- Вес: 285 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 285 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Ємність акумулятору | 3700 мА/год |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип силового роз'єму | T-plug |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 410 ₴

