
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 1300 мАг 7.4 В 86x30x16 мм JST(VS)
726 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711183366972(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 1300 мАг 7.4 В 86x30x16 мм JST(VS)
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 1300 мАч
- Напруга: 7,4 В
- Токовіддача: 30 C< /li>
- Корпус: М'який
- Коннектор: JST
- Розміри: 70x33x16 мм
- Вага: 69,5 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 69.5 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ємність акумулятору | 1300 мА/год |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип силового роз'єму | JST |
| Ширина | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726 ₴
