
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 3000 мАг 7.4 В 92x29x14 мм JST-XH 25C(VS)
1 276 ₴
- В наявності
- Код: 2722442759190(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 3000 мАг 7.4 В 92x29x14 мм JST-XH 25C(VS)
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 3000 мАч 7.4 В 92x29x14 мм JST-XH
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 3000 мАч< /li>
- Напруга: 7,4 В
- Конфігурація: 2S
- Токовіддача: 25 C
- Струм заряду: 5 C < li>Корпус: М'який
- Коннектор: JST-XH
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 92x29x14 мм
- Вага: 100 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт< /li>
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 7.4 В
- Емність: 3000 мАг
- Струмовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST-XH
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 92x29x14 мм
- Вес: 100 г
- Акумулятор - 1 шт
- < li>Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 29 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Напруга акумулятора | 7.4 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | JST-XH |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276 ₴
