
Акумулятор для передавачів Giant Power Dinogy Li-Pol 2600 мАг 11.1 В 97x31x25 мм Futaba+JST 3C(VS)
1 441 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711287822282(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для передавачів Giant Power Dinogy Li-Pol 2600 мАг 11.1 В 97x31x25 мм Futaba+JST 3C(VS)
Акумулятор для передавачів Giant Power (Dinogy) Li-Pol 2600 мАг 11.1 В 97x31x25 мм Futaba+JST
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Емкість: 2600 мАч
- Напруга: 11,1 В
- Токовіддача: 3 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: Futaba+JST
- Розміри: 97x31x25 мм
- Вага: 120 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 11.1 В
- Ємність: 2600 мАг
- Струмовіддача: 3 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Futaba+JST
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 97x31x25 мм
- Вес: 120 г
- Акумулятор - 1 шт.
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Ємність акумулятору | 2600 мА/год |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | Futaba+JST |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441 ₴
