
Акумулятор для радіокерованої моделі Giant Power Dinogy Li-Pol 100 мАг 3.7 20x16x7,5 мм с(VS)
182 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711652541510(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для радіокерованої моделі Giant Power Dinogy Li-Pol 100 мАг 3.7 20x16x7,5 мм с(VS)
Акумулятор для керованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 100 мАг 3.7 В 20x16x7,5 мм без конектора
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Місткість: 100 мАч
- Напруга: 3,7 В
- Токовіддача: 15 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: ні
- Розміри: 20x16x7,5 мм
- Вага: 1 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 100 мАг
- Струмовіддача: 15 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Ні
- Балансувальний роз'єм: Ні
- Розміри: 20x16x7,5 мм
- Вес: 1 г
- Акумулятор - 1 шт.
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 г |
| Висота | 7.5 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ємність акумулятору | 100 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 16 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴
