
Акумулятор для страйкболу Giant Power Dinogy Li-Pol 1300 мАг 11.1 В 130x21x12,5 мм T-Plug 25C(VS)
1 089 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722952476914(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для страйкболу Giant Power Dinogy Li-Pol 1300 мАг 11.1 В 130x21x12,5 мм T-Plug 25C(VS)
Акумулятор для страйкболу Giant Power (Dinogy) Li-Pol 1300 мАг 11.1 В 130x21x12,5 мм T-Plug
Особливості:- Безпека
- Швидкострільність
- Точність і дальність пострілу
- Довгий термін експлуатації
- Швидка зарядка
- Сучасний T-конектор
- Чесна ємність
- Тип: Акумулятор: Li-Pol
- Напруга: 11,1 В
- Ємність: 1300 мАч
- Багатопелюстковий: 2 пелюстки
- Токовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: T-Plug
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 130x21x12,5 мм
- Вага: 94,2 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Безпека
- Скорострільність
- Точність і дальність пострілу
- Тривалий термін експлуатації
- Швидка зарядка
- Сучасний T-конектор
- Чесна ємність
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 11.1 В
- Емність: 1300 мАг
- Струмовіддача : 25 C
- Корпус: М'який
- Конектор: T-Plug
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри : 130x21x12,5 мм
- Вес: 94,2 г
- Акумулятор - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 94.2 г |
| Висота | 12.5 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ємність акумулятору | 1300 мА/год |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип силового роз'єму | T-plug |
| Ширина | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴

