
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 180 мАг 3.7 23,5х17,8х7,5 мм XH-02 35C(VS)
193 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711579197272(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 180 мАг 3.7 23,5х17,8х7,5 мм XH-02 35C(VS)
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 180 мАг 3.7 В 23,5х17,8х7,5 мм XH-02
Характеристики:- Виробник: Dinogy
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 180 мАч
- Напруга: 3,7 В
- Конфігурація: 1S
- Токовіддача: 35 C< /li>
- Струм заряду: 5 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: XH-02
- Розміри: 23,5х17,8х7,5 мм
- Вага: 4 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- 180 мАг
- Струмовіддача: 35 C
- Корпус: М'який
- Конектор: XH-02
- Балансувальний роз'єм: Ні
- Розміри: 23,5х17,8х7,5 мм
- Вес: 4 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 г |
| Висота | 7.5 мм |
| Довжина | 23.5 мм |
| Ємність акумулятору | 180 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 17.8 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | XH-02 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴

