Дитячий нічник-іграшка Click "Hічні звірятка" Ведмідь 11 см(VS)
Дитячий нічник іграшка Ведмідь серії Нічні звірята виготовлено під ТМ Click, українським брендом дитячої безпечної електроніки. Дитячий силіконовий світильник має 7 приємних м'яких кольорів для спокійного нічного сну. Нічник силіконовий Ведмедик не нагрівається, тому маленька дитина може взяти іграшку з собою прямо в ліжечко. М'яке світло дитячого силіконового нічника створить затишну обстановку, що розташовує до сну. Колір можна переключити легкою бавовною, тому навіть зовсім маленька дитина легко впорається з цим завданням. Дитячий нічник - бездротовий, із вбудованим акумулятором. Заряду вистачить на 20 годин, тобто десь на 3 ночі. Дитячий світильник виготовлений з харчового силікону без шкідливих речовин, з такого силікону виготовляється посуд для малюків. Дизайн у вигляді милої тварини не залишить байдужими ні дитину, ні її батьків. Ніжний м'який силіконовий плафон дитячого нічничка не містить шкідливих речовин, травмобезпечний для дитини, так що його можна м'яти, тисати, розтягувати і навіть кусати! Дитячий нічничок дуже легкий і не боїться падінь. Силиконовий плафон, що забруднився, можна легко зняти з дитячого нічника і помити в мильному розчині або випрати в пральній машинці в режимі делікатного прання.
Дитячий силіконовий нічничок має 4 режими роботи та 7 різних м'яких кольорів. Можна вибрати як заспокійливе тепле світло, яке допомагає заснути дитині, так і змусити її переливатися різними кольорами, або ж пульсувати якимось одним вибраним світлом граючи з нею. нагріваються і дають як тепле м'яке світло, так і можуть переливатися різними кольорами веселки. Вбудований Li-Ion акумулятор живить дитячий силіконовий нічник до 20 годин. Зарядити силіконовий нічник Ведмедик можна від будь-якого USB-порту, будь то зарядний пристрій від смартфона, повербанк, ноутбук або USB-порт в автомагнітолі. Щоб зарядити дитячий силіконовий нічник до зарядного кабелю, необхідний буде адаптер 220В-USB 5В 0,5 А або для зарядки так само можна використовувати пристрій для смартфона з MicroUSB штекером. За дві години силіконовий світильник повністю заряджається і знову готовий тішити маленького власника. Маючи такі можливості, м'який нічник для дитини можна брати із собою у будь-яке місце та час. Адже зарядки вистачить не одну ніч. Силіконовий нічник дитячий Click Ведмідь (нічні звірята) 11 см, м'який силіконовий нічник дитячий у вигляді милого ведмедя ТМ Click, можна купити в Україні з офіційною гарантією. /li>
- Тип: Нічник-іграшка дитячий
- Клас: Силіконовий світильник світлодіодний
- Вигляд: Нічник силіконовий Ведмедик
- Джерело світла: RGB-світлодіоди
- Максимальна потужність: 0,35 Вт
- Час роботи: 15 - 20 год
- Час зарядки: 90 - 120 хв
- Живлення: Акумулятор Li-ion 3,7 В 700мАч (вбудований)
- Заряджання: USB 5 У 0,5 А (без QuickCharge)
- Режими роботи: 7 режимів підсвічування, 4 режими роботи
- Переключення режимів: Сенсорне (бавовною)
- Матеріал: М'який силікон
- Розміри моделі: 100х92х109 мм
- Вага моделі: 120 г
- Нічник - 1 шт < li>Кабель USB-MicroUSB - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Все необхідне є в комплекті.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Click |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | силікон |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Потужність лампи | 0.3 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Бавовна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 г |
| Висота | 109 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 92 мм |
- Ціна: 748 ₴









