
Акумулятор для керованої моделі Giant Power Dinogy Li-Pol 150 мАг 3.7 В 24x17x7,8 мм(VS)
220 ₴
- В наявності
- Код: 2711122226268(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для керованої моделі Giant Power Dinogy Li-Pol 150 мАг 3.7 В 24x17x7,8 мм(VS)
Акумулятор для керованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 150 мАг 3.7 В 24x17x7,8 мм з платою захисту без конектора
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 150 мАч
- Напруга: 3,7 В
- Токовіддача: 15 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: ні
- Розміри: 24x17x7,8 мм
- Вага: 3 г
- Акумулятор - 1 шт < /ul> Додатково необхідно:
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 150 мАг
- Струмовіддача: 15 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Ні< /li>
- Балансувальний роз'єм: Ні
- Розміри: 24x17x7,8 мм
- Вес: 3 г
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- < li>Акумулятор - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 г |
| Висота | 7.8 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ємність акумулятору | 150 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 17 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴
