
Акумулятор для Walkera/Hubsan Giant Power Dinogy Li-Pol 400 мАг 3.7 В 38x20x8 мм Walkera/Hubsan 25C(VS)
374 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711514558878(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для Walkera/Hubsan Giant Power Dinogy Li-Pol 400 мАг 3.7 В 38x20x8 мм Walkera/Hubsan 25C(VS)
Акумулятор для Walkera/Hubsan Giant Power (Dinogy) Li-Pol 400 мАг 3.7 В 38x20x8 мм Walkera/Hubsan
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Місткість: 400 мАч
- Напруга: 3,7 В
- Токовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: Walkera/Hubsan
- Розміри: 38x20x8 мм
- Вага: 9 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 400 мАг
- Струмовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Walkera/Hubsan
- Балансувальний роз'єм: Ні
- Розміри: 38x20x8 мм
- Вес: 9 г
- Акумулятор - 1 шт.
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 400 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Вага | 9 г |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Висота | 8.0 |
| Ширина | 20 см |
| Довжина: | 38 см |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | Walkera/Hubsan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴
