
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 500 мАг 11.1 В 51,5x30x15 мм XT30 65C(VS)
715 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722453281611(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 500 мАг 11.1 В 51,5x30x15 мм XT30 65C(VS)
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 500 мАч 11.1 В 51,5x30x15 мм XT30
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 500 мАч< /li>
- Напруга: 11,1 В
- Конфігурація: 3S
- Токовіддача: 65 C
- Струм заряду: 5 C < li>Корпус: М'який
- Коннектор: XT30
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 51,5x30x15 мм
- Вага: 45 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт< /li>
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 11.1 В
- Емність: 500 мАг
- Струмовіддача: 65 C
- Корпус: М'який
- Конектор: XT30
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 51,5x30x15 мм
- Вес: 45 г
- Акумулятор - 1 шт
- < li>Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 45 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 51.5 мм |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип силового роз'єму | XT30 |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴
