Модуль GPS RTK ArduSimple SimpleRTK2B Budget ZED-F9P без пінів(VS)
Модуль Ardusimple SimpleRTK2B Budget – це автономна плата з дводіапазонною технологією RTK GNSS. Модуль дозволяє досягати сантиметрової точності за секунди на основі U-blox ZED-F9. Повністю сумісний з Arduino, STM32 Nucleo, Raspberry Pi або як зовнішній GNSS для Pixhawk і Ardupilot.
– Сумісний, але не включає багатодіапазонну антену GNSS, яка необхідна для використання продукту;
– Модуль не дасть хороших результатів зі стандартною GNSS антеною, потрібна багатодіапазонна;
– Сумісний, але не включає радіо, яке необхідне для підключення до іншої бази.
- Оригінальний модуль U-BLOX ZED- F9P
- Коннектор антени: SMA-Jack
- Конектор адаптера ПК: MicroUSB
- Плата - 1 шт
- зовнішня багатодіапазонна антена GNSS
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ArduSimple |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 20.5 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 74.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 54 мм |
| Тип | Модуль |
- Ціна: 20 121,75 ₴

