
Акумулятор для страйкболу Giant Power Dinogy Li-Pol 2200 мАг 7.4 В 102x33x16 мм T-Plug 25C(VS)
1 221 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722745663668(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для страйкболу Giant Power Dinogy Li-Pol 2200 мАг 7.4 В 102x33x16 мм T-Plug 25C(VS)
Акумулятор для страйкболу Giant Power (Dinogy) Li-Pol 2200 мАг 7.4 В 102x33x16 мм T-Plug
Особливості:- Безпека
- Швидкострільність
- Точність і дальність пострілу
- Тривалий термін експлуатації
- Швидка зарядка
- Сучасний T-конектор
- Чесна ємність
- Тип: Акумулятор: Li-Pol
- Напруга: 7,4 В
- Ємність: 2200 мАч
- Токовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: T-Plug
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 102x33x16 мм
- Вага: 108,7 г
- Акумулятор - 1 шт
- DAS- 2S7520100C-T
- Безпека
- Скорострільність
- Точність і дальність пострілу
- Тривалий термін експлуатації< /li>
- Швидка зарядка
- Сучасний T-конектор
- Чесна ємність
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 7.4 В
- Ємність: 2200 мАг
- Струмовіддача: 25 C
- Корпус: М'який < li>Конектор: T-Plug
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 102x33x16 мм
- Вес: 108,7 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 108.7 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 102 мм |
| Ємність акумулятору | 2200 мА/год |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип силового роз'єму | T-plug |
| Ширина | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 221 ₴

