
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 1000 мАг 7.4 В 68x35x14 мм JST 30C(VS)
561 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711754593653(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 1000 мАг 7.4 В 68x35x14 мм JST 30C(VS)
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 1000 мАч 7.4 В 68x35x14 мм JST
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 1000 мАч
- Напруга: 7,4 В
- Токовіддача: 30 C
- Корпус: м'який
- Коннектор: JST
- Розміри: 68x35x14 мм
- Вага: 53 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт. Ємність: 1000 мАг
- Струмовіддача: 30 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST
- Балансувальний роз'єм: JST -XH
- Розміри: 68x35x14 мм
- Вес: 53 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 53 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Ємність акумулятору | 1000 мА/год |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип силового роз'єму | JST |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴
