Підвіс 2-осьовий 204г для екшн-камер сірий (VS)
Комплектація:- Підвіска - 1 шт
- Сполучна лінія Dupont - 2 шт
- Липучка для встановлення камери - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ReadyToSky |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Колір | Сірий |
| Довжина: | 81 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 172 г |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴







