Літак радіокерований VolantexRC Super Cub 761-3 500мм 3к RTF(VS)
Радіокерована модель літака VolantexRC Super Cub 761-3 класу "тренер" - напівкопія одного з найпоширеніших літаків у світі. Виконана в масштабі з розмахом крила 500 мм із високоміцного пінопласту EPO. Ідеальне поєднання легкості, надійності, стабільності та простого 3-канального управління дозволять швидко освоїти ази пілотування літака. Літак оснащений повноцінною 6D системою стабілізації та надійною силовою установкою. Таким чином, ця модель буде чудовим подарунком для новачків, які відкривають для себе небо! Система стабілізації значно полегшить контроль за польотом, міцний монолітний корпус не розвалиться під час падіння, а пружний пропелер не зламається при невдалій посадці, а від'єднається за допомогою спеціального проп-сейвера. Комплектація RTF - літак повністю укомплектований і готовий до польотів.
Модель радіокерованого літака VolantexRC Super Cub 761-3 3 каналу TW-761-3 можна купити в Україні з офіційною гарантією.
>- Тип: Літак на радіокеруванні
- Торгова марка: VolantexRC, Китай
- Модельний ряд: 2019 рік < li>Клас: Тренер
- Літак з вставленим акумулятором - 1 шт
- Пульт управління - 1 шт
- Зарядний пристрій USB - 1 шт
- Переднє шасі - 1 шт
- Запасний пропелер з проп-сейвером - 1 шт < li>Інструкція - 1 шт
- Батарейки AA - 4 шт
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VolantexRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 3 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Ліцензійна модель | Ні |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 100 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Літак |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Синій |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Вага | 52 г |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 10 хв |
| Ємність акумулятору | 380 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
- Ціна: 4 785 ₴







