Дитячий нічник-іграшка Click "Hічні звірятка" Сова 12 см(VS)
Дитячий силіконовий нічник іграшка Совуння серії Нічні звірята виготовлено під ТМ Click, українським брендом дитячої безпечної електроніки. Силіконовий світильник має 7 приємних м'яких кольорів для спокійного нічного сну дитини. Нічник силіконовий Сова не нагрівається, тому маленька дитина може взяти іграшку з собою прямо в ліжечко. М'яке світло силіконового нічника створить затишну обстановку, що розташовує до сну. Дитячий нічник - бездротовий, із вбудованим акумулятором. Заряду вистачить на 20 годин, тобто десь на 3 ночі. Дитячий світильник зроблений із харчового силікону без шкідливих речовин, з такого силікону виготовляється посуд для малюків.
Силіконовий нічник сова бренду Click стане відмінним подарунком і для дівчинки, і для хлопчика. М'яке силіконове совенка стане найкращим другом дитині та забезпечить малюкові спокійний сон без дитячих страхів. Унікальний дизайн у вигляді милої тварини Совенка не залишить байдужими ні дитини, ні її батьків. Плафон виготовлений з м'якого силікону без шкідливих речовин, який мало того, що травмобезпечний для дитини, так ще й його можна м'яти, тисати, розтягувати і навіть кусати! Плафон, що забруднився, можна легко зняти і помити в мильному розчині або в пральній машинці.
М'який силіконовий нічничок для дітей має 4 режими роботи та 7 різних кольорів світіння. Можна вибрати як заспокійливе тепле світло, яке допомагає заснути, так і змусити його переливатися різними кольорами, або пульсувати якимось одним вибраним світлом, граючи з ним. Колір можна переключити легкою бавовною, тому навіть зовсім маленька дитина легко впорається з цим завданням. Купити силіконовий нічник іграшку Совунью можна в Україні з офіційною гарантією.
Самий м'який силіконовий світильник працює на якісних світлодіодах, які не нагріваються та дають як тепле м'яке світло, так і можуть переливатися різними кольорами веселки. Вбудований акумулятор Li-Ion живить нічник до 20 годин. Зарядити силіконовий нічник сова можна від будь-якого USB-порту, будь то зарядний пристрій від смартфона, повербанк, ноутбук або USB-порт в автомагнітолі. За дві години силіконовий нічний нічник повністю заряджається і знову готовий радувати малюка або малюка. Маючи такі можливості, дитячий світильник Сова можна брати із собою у будь-яке місце та час. Адже зарядки вистачить не одну ніч. Щоб зарядити дитячий силіконовий нічник до зарядного кабелю, необхідний буде адаптер 220В-USB 5В 0,5 А або для зарядки так само можна використовувати пристрій для смартфона з MicroUSB штекером.
Особливості:- Нічник іграшка у вигляді милої тварини
- Допомагає малюкові подолати страх темряви
- Не нагрівається
- Безпечний для малюка ( можна кусати)
- М'який якісний силікон
- Можна прати в машинці
- Безпечна конструкція
- 7 режимів підсвічування
- 4 режими роботи
- Сенсорний, перемикання режимів легкою бавовною
- Близько 3 ночей на одному заряді (до 20 годин роботи)
- Бездротовий дитячий нічник з вбудованим акумулятором li>
- Працює як від USB, так і від акумулятора
- Заряджається всього за дві години
- Розроблено в Україні
- < li>Тип: Нічник-іграшка дитячий
- Клас: Силіконовий світильник світлодіодний
- Вигляд: Нічник силіконовий Сова
- Джерело світла: RGB-світлодіоди < li>Максимальна потужність: 0,35 Вт
- Час роботи: 15 - 20 год
- Час зарядки: 90 - 120 хв
- Живлення: Акумулятор Li-ion 3,7 В 700мАч
- Зарядка: USB 5 В 0,5 А (без QuickCharge)
- Режими роботи: 7 режимів підсвічування, 4 режими роботи
- Переключення режимів: Сенсорне (бавовною)
- Матеріал: М'який силікон
- Розміри моделі: 118х105х94 мм
- Вага моделі: 119 г
- Ночник - 1 шт
- Кабель USB-MicroUSB - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Все необхідне є в комплекті.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Click |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | силікон |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Потужність лампи | 0.3 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Бавовна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 119 г |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 748 ₴





