
Акумуляторна батарея для дрону 6S7P Energy Life 35000мАг 70А Samsung 21700-50E Li-Ion вертикальна (VS)
12 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722362597971(VS)
Акумуляторна батарея для дрону 6S7P Energy Life 35000мАг 70А Samsung 21700-50E Li-Ion вертикальна (VS)
Акумуляторна батарея для БПЛА 6S7P Energy Life 35000 мАг 70 А - вертикальна акумуляторна збірка з оригінальних нових Li-Ion елементів Samsung 21700-50E, дроти 10 AWG, конектор Аmass XT90S-Female. Силова батарея для БПЛА збирається з оригінальних і винятково нових акумуляторів 21700 Samsung 50E 4900 мАч. /li>
- Ємність: 35000 мАч
- Напруга: 21,6 В
- Конфігурація: 6S7P
- Хімія: Li -Ion, INR (літій-марганець-нікель)
- Елементи: Samsung INR21700-50E
- Коннектор: XT90S-F
- Балансир: XH-F
- Провід: 10AWG
- Довжина дроту: 18 см
- Довжина силового балансиру: 10 см
- Стрічка для зварювання: Нікелева, 0.20x10
- Токовіддача: 2 C (60 А номінально, 70 А піковий)
- Струм заряду: 0,5 C (17,5 А номінально)
- Акумулятор - 1 шт
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energy Life |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 840 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 35000 мА/год |
| Тип акумулятора | INR |
| Тип силового роз'єму | XT90S-F |
| Основні | |
| Напруга акумулятора | 21.6 В |
| Тип | Акумулятор |
- Ціна: 12 980 ₴


