Модуль живлення CubePilot HEX Power Brick Mini для Pixhawk 2.1(VS)
Сумісний модуль живлення HEX Power Brick Mini для Pixhawk 2.1. Дозволяє одночасно живити бортовий контролер Pixhawk 2.1 та аналоги стабілізованою напругою 5 В, а також передавати на бортовий контролер інформацію про напругу батареї та споживаний силовий установкою струм.
Сумісний модуль живлення HEX Power Brick Mini для Pixhawk 2.1 та інші комплектуючі та системи стабілізації ProfiCNC для дронів та іншої роботизованої техніки можна купити в Україні з офіційною гарантією.
Особливості:- Підтримка батарей до 8S
- Коннектор: XT60
- Максимальна вхідна напруга: 33,6 В
- Максимальний струм: 30 А
- Вихідна напруга: 5В
- Розміри товару: 5,3x1,8x1,4 см
- Вага: 14 г
- Модуль живлення - 1 шт
- Кабель живлення - 1 шт
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CubePilot HEX |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Модуль |
- Ціна: 2 673 ₴







