Мотор T-Motor AT4130-9 KV275 6-10S 2800W для літаків (VS)
Безколекторний електродвигун T-Motor AT4130-9/275KV із професійної серії T-Motor AT для літаків. Максимальна тяга 5500-6300г.
Характеристики:- Тип: Електродвигун безколекторний
- Торгова марка: T-Motor, Китай
- Призначення: Авіамоделі
- Типорозмір: 4130
- KV: 275
- Напруга живлення: 22,2-37,0 В
- Вал: Гладкий вал 6 мм
- Макс. тяга: 5500-6300 г
- Макс. тривалий струм: 75 А
- Макс. тривала потужність: 2800 Вт
- Розміри: 59x49,5x49,5 мм
- Вага: 387 г
- Двигун - 1 шт;
- Пакет аксесуарів (адаптер під вал, монтажний адаптер "хрестовина", набір металовиробів) - 1 шт;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | T-Motor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 387 г |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 49.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 49.5 мм |
| Основні | |
| Тип | Перехідник, адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 020 ₴



