
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Ni-MH 1600 мАг 7.2 В 17x32x100 мм Mini Tamiya 3C(VS)
682 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711272896663(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Ni-MH 1600 мАг 7.2 В 17x32x100 мм Mini Tamiya 3C(VS)
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Ni-MH 1600 мАг 7.2 В 17x32x100 мм Mini Tamiya
Характеристики:- Тип: Ni-MH
- Ємність: 1600 мАч
- Напруга: 7,2 В
- Корпус: М'який
- Коннектор: Mini Tamiya
- Розміри: 17x32x100 мм
- Вага : 163 г
- Акумулятор - 1 шт
- Тип: Акумулятор Ni-MH < li>Напруга: 7.2 В
- Ємність: 1600 мАг
- Струмовіддача: 3 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Mini Tamiya
- Балансувальний роз'єм: Ні
- Розміри: 17x32x100 мм
- Вес: 153 г
- < li>Акумулятор - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 163 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ємність акумулятору | 1600 мА/год |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Тип силового роз'єму | Mini Tamiya |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682 ₴
