
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 450 мАг 3.7 53x30x8 мм JST 65C(VS)
198 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722391813967(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 450 мАг 3.7 53x30x8 мм JST 65C(VS)
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 450 мАч 3.7 В 53x30x8 мм JST
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 450 мАч
- Напруга: 3,7 В
- Конфігурація: 1S
- Токовіддача: 65 C
- Струм заряду: 2 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: JST
- Розміри: 53x30x8 мм
- Вага: 20,3 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 450 мАг
- Трумовіддача: 65 C
- Корпус: М' який
- Конектор: JST
- Балансувальний роз'єм: Ні
- Розміри: 53x30x8 мм
- Вес: 20,3 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт < /ul>
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20.3 г |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Ємність акумулятору | 450 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 30 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Тип силового роз'єму | JST |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴
