Літак VTOL р/в XK X-520 520мм безколекторний зі стабілізацією (VS)
XK-X520 - компактна авіамодель, що зібрала в собі всі переваги літаків, мультикоптерів і крил. Взявши за основу конструктив легкого в управлінні літаючого крила і два гвинти, що тягнуть, як на звичайних літаках, був отриманий апарат, здатний при необхідності злітати і сідати як мультикоптер, а також моментально змінити положення на горизонтальне і розсікати небо, як звичайне крило. Також на XK-X520 можна додатково встановити мініатюрну FPV систему та насолоджуватися підкоренням небес у польоті від першої особи!
Крило оснащене повноцінною 6D системою стабілізації та надійною силовою установкою з безколекторними двигунами. Таким чином, ця модель буде чудовим подарунком для новачків, які відкривають для себе небо! Система стабілізації значно полегшить контроль за польотом, міцний монолітний корпус не розвалиться під час падіння, а пружні пропелери не зламаються при невдалій посадці.
Крило укомплектоване пультом, що працює в завадостійкому діапазоні 2,4 ГГц. Також пульт має додаткове керування режимами польоту та подвійні витрати. Всього доступно три режими: VTOL - в якому модель літає подібно до гелікоптера, 6D-mode - модель вирівнюється на горизонт і включається стабілізація для польотів на крилі та 3D-acro, в якому крило слухняно виконує абсолютно всі команди пілота і дозволяє виконувати фігури вищого пілотажу.
На крилі X520 можна повноцінно літати як на вулиці, так і в приміщенні. Розмах крила всього 520 мм дає можливість комфортно почуватися і серед зальних літаків і на відкритому просторі.
Модель радіокерованого літака "крило, що літає" XK X520 4 каналу XK-X520 зі стабілізацією і вертикальним зльотом можна купити в Україні з офіційною гарантією.
Особливості:- Вертикальний зліт
- Безколекторні мотори
- Проста та надійна конструкція
- М'які пропелери не бояться падінь
- Три польотні режими: VTOL; Angle; Acro
- Підтримка подвійних витрат
- Підтримка автозльоту та автопосадки
- Тип: Літак на радіокеруванні
- Торгова марка: XK, Китай
- Модельний ряд: 2018 рік
- Модель: X520
- Клас: Літаюче крило
- Матеріал: ЕРО< /li>
- Комплектація: RTF
- Розмах крила: 520 мм
- Кількість каналів: 6
- Час роботи: 10-15 хвилин
- Час зарядки: ~ 60 хвилин
- Радіус дії: до 150-250 м
- Управління: Радіоуправління 2,4 ГГц
- Потужність передавача: < 5 мВт
- Живлення: Акумулятор Li-Pol 7,4 В 950 мАг 20С
- Знімний акумулятор: Так
- Живлення пульта: Батарейки AA - 6 шт >
- Двигун: безколекторний, 1307 3000KV
- Регулятор обертів: Безколекторний, 10 А
- Пропелери: Пластик 130 мм
- Камера: Опціонально
- Система стабілізації: Є
- Шасі: Є
- Розміри моделі: 535х415х135 мм
- Вага моделі: 185 г
- Літак у розборі - 1 шт
- Пульт управління - 1 шт
- Бічні стабілізатори - 2 шт
- Хвостове оперення - 1 шт< /li>
- Переднє шасі - 1 шт
- Запасні пропелери - 2 шт
- Викрутка - 1 шт
- Акумулятор Li-Pol - 1 шт
- Зарядний пристрій - 1 шт
- Блок живлення 220В - 1 шт
- Батарейки AA - 6 шт < /ul>
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XK |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 185 г |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 535 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Час заряджання акумулятора | 1 час |
| Час роботи від акумулятора | 10 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Двигун | Електричний |
| Ємність акумулятора | 950 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість каналів | 4 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Ліцензійна модель | Немає |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Радіус дії | 100 м |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Самолет |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
- Ціна: 6 600 ₴










