Шкіряна чоловіча чорна сумка слінг TIDING BAG A25F-512-1A
Характерики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШХВГ, см): 18х32х7.
Структура:
- (2) два головних відділення на блискавки;
- (1) Один внутрішній кишеня на блискавиці.
Опис:
Молоденька сумка-слінг через плече. Сумка зроблена з натуральної шкіри з текстурою флотар. Завдяки такій моделі ви покращите комфорт пересування по місту. У ній ви зможете легко розмістити ключі, телефон, гаманець та інші дрібниці,
Фактично, це такий же маленький рюкзачок, ось тільки ремінь у нього один, точніше - це лямка. Але оскільки вона прикріплена до себе, то змушує сумку залишатися як на грудях, так і на спині, не зміщуючись. Поряд з розкішним стилем, слінг є практичною і функціональною сумкою.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 2 011,50 ₴







