Шкіряна чоловіча чорна сумка-месенджер через плече Tiding Bag A25-2378В
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Австрія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 21 х 24 х 5.
Структура:
- (2) два великі автономні відділення на блискавці;
- (3) три зовнішні кишені на блискавці.
Опис:
Шкіряна сумка з ексклюзивним дизайном та широкою функціональністю пошита вручну майстрами фірми Tiding Bag. Цей виробник гарантує своїм клієнтам високий рівень надійності та комфорту використання своєї продукції, тому така сумка стане як відмінним доповненням до вашого гардеробу, так і відмінним презентом.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 1 953,45 ₴










