
Шкіряна чоловіча чорна сумка барсетка з ручкою (VS)
3 380 ₴
1 490 ₴
- В наявності
- Код: 73957(VS)
Шкіряна чоловіча чорна сумка-барсетка з ручкою Tiding Bag 73957
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 21 х 24 х 5.
Структура:
- (2) два великі автономні відділення на блискавці;
- (3) три зовнішні кишені на блискавці.
Опис:
Чорна чоловіча шкіряна сумка через плече з натуральної шкіри. Текстильний плечовий ремінь регулюється по довжині, фурнітура срібного кольору. Сумка має два основні автономні відділення на блискавках. З лицьового боку сумки розміщено дві кишені, з тильної - одна кишеня на блискавках. З таким месенджером можна ходити як на роботу, так і на прогулянку. У ньому достатньо місця, щоб помістити необхідний мінімум потрібних речей, гаджетів та дрібниць, які можуть знадобитися будь-якої хвилини.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 1 490 ₴









