Столик кришка хмаринка і стільчик дитячий ведмежа. Для гри, малювання, навчання.
Характеристики:
Стіл тучка:
- Розмір (ВхДхШ): 46х60х45 см
- Матеріал: МДФ
- Фарба: Екофарба. Не викликає алергії в діток
Стільчик розміри:
- Висота від підлоги — 26 см.
- Ширина — 26 см.
- Глибина — 24 см.
Особливості наших меблів
- Цікавий дизайн
- Просте збирання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Виготовлений відповідно до гостини для дітей 1 групи зросту (100-115 см)
⠀ Підходить для дітей від 1,5 до 7 років.⠀
Для замовлення Доступні 2 кольори кришки стільця: синій і персиковий, також 4 варіанти мультяшних героїв на столику: зайчик, слоник, оленя, левеня
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Комплектація | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 460 |
| Висота від підлоги | 450 мм |
| Глибина | 450 см |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Довжина: | 600 см |
| Довжина стільниці | 650 мм |
| Опори | МДФ фарбований |
| Стільниця | МДФ фарбований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 226,15 ₴










