Чорний багатофункціональний гаманець-клатч із натуральної шкіри ST Leather ST027-1
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 20х10х4
Структура:
- (2) два відділення для купюр;
- (2) дві прилеглі кишені;
- (1) одна кишеня-перегородка на блискавці;
- (12) дванадцять секцій для пластикових карток;
- (1) одна зовнішня кишеня під клапаном;
- (1) один ремінець на зап'ястя;
- (1) один ремінець на долоню.
Опис:
Зручний вмістовний жіночий гаманець із двома ремінцями (на зап'ястя та долоню) виготовлений зі шкіри. Завдяки цьому він довго зберігає привабливий зовнішній вигляд. Аксесуар має 2 секції для банкнот та стільки ж додаткових прилеглих кишень. Зовнішнє відділення можна використовувати для дрібних грошей на проїзд у міському транспорті. У шкіряному гаманці є 12 секцій та кишеня-перегородка на блискавці для монет.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 1 741,50 ₴









