Чоловіча шкіряна сумка портфель для ноутбука і документів TD-2205
Характеристика:
- Виробник: Tiding Bag;
- Тип: сумка для ноутбука, документів;
- Розміри (ШхВхГ, см): 38 х 28 х 7;
- Колір: Чорний;
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Плечовий ремінь: є;
- Довжина плеча (см): 85-145.
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна перегородка для ноутбука з липучкою;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці.
Опис
Чоловіча ділова сумка для документів та ноутбука виготовлена з натуральної шкіри. Сумка має одне основне відділення, всередині якого розташована потайна кишеня на блискавці та перегородка для ноутбука. З тильної частини сумки розміщене додаткове відділення на блискавці. Шкіряні ручки та регульований текстильний плечовий ремінь дозволяють зручно носити сумку.
Із задоволенням відповімо на всі питання за телефоном 099 498 41 18
або в месенджерах 
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина: | 380 см |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | True |
| Довжина ручок | 145 мм |
- Ціна: 6 993 ₴










