
Коричневий портмоне з відділенням для документів з натуральної шкіри (VS)
3 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: MCB047-896 brown(VS)
Портмоне з відділенням для документів із натуральної шкіри Marco Coverna MCB047-896
Переглянути інші моделі 
https://vibe-shop.com.ua/ua/g105016457-muzhskie-koshelki
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 12х10х3
Структура:
- (3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (6) шість секцій для карток;
- (4) чотири прилеглі кишені;
- (2) дві великі прозорі кишені для документів;
- (1) одна прозора кишеня;
- (1) одна монетниця.
Опис:
Вмістовне чоловіче портмоне з натуральної шкіри має 3 відділи для банкнот будь-якого розміру. Для документів призначено 4 прилеглі та 2 великі прозорі кишені. У них можна носити права водія, техпаспорт на авто, пропуск або посвідчення особи. Банківські картки зручно розкласти у спеціальні секції. А монети нехай "дзвенять" у монетниці на кнопці, яка знаходиться усередині шкіряного гаманця.
Із задоволенням відповімо на всі питання за телефоном
або в месенджерах 
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 3 380 ₴









