
Шкіряна чоловіча сумка через плече чорна (VS)
4 280 ₴
2 290 ₴
- В наявності
- Код: BX-14660(VS)
Шкіряна чоловіча сумка через плече Bexhill BX-14660 чорна
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Італія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 27 х 22 х 8.
Структура:
- (2) два великі відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна внутрішня відкрита кишеня;
- (3) три зовнішні кишені на блискавці.
Опис:
Лаконічна чоловіча сумка на плече виконана з високоякісної натуральної шкіри, м'якої на дотик. Виріб має два рівномірні основні відділення, всередині яких знаходяться бічна кишеня на блискавці, а також кишеня відкритого типу. Крім основних відділень, сумка має зовні також три додаткові відділення-кишені (з лицьової та тильної частини). Кожне відділення застібається за допомогою якісної фурнітури. Усередині сумка оброблена щільною підкладкою. Ремінець сумки щільний, регульований, знімний, а коротка зручна ручка в руці.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEXHILL |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 2 290 ₴









