Сумка-портфель для ноутбука й документів шкіряна Tiding Bag ТD-6422
Характеристики:
- Тип: сумка для ноутбука, документів;
- Розміри (ШхВхГ, см): 39 х 29 х 8;
- Колір: чорний;
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Плечовий ремінь: є;
- Довжина плеча (см): 77-145.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (4) чотири зовнішніх кишені на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня.
Опис:
Шкіряна чоловіча сумка відрізняється надзвичайною вмістовністю та компактністю. Хоча в ній тільки одне велике відділення, все ж таки всередині є прилегла секція з фіксатором, а також кишеньки для телефонів. Спереду виріб має дві врізні кишені на блискавках, які використовуються для зберігання ключів, прав водія або паспорта. Носити чоловічу сумку можна як у руках, так і на плечі. Завдяки зручним лямкам та широкому ременю немає дискомфорту в долоні.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 390 см |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Великий |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 281,50 ₴









