-55%

Чоловічий рюкзак із натуральної шкіри чорний (VS)
4 880 ₴
2 190 ₴
- В наявності
- Код: B2-384371A(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий рюкзак з натуральної шкіри Tiding Bag B2-384371A чорний
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Австрія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 28 х 40 х 17.
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна бічна кишеня на блискавці;
- (3) три накладні внутрішні кишені;
- (1) одна вертикальна зовнішня кишеня на блискавці.
Опис:
Стильний рюкзак із якісної натуральної шкіри. Дуже практичний та вмістовний. Ззовні на лицьовій стороні рюкзака розташована функціональна кишеня. Основне відділення велике. Фурнітура якісна. Модель універсальна, підійде як чоловікам, так і жінкам.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 17 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴









