
Шкіряна чорна чоловіча сумка портфель для документів (VS)
4 179 ₴
1 889 ₴
- В наявності
- Код: MK39848(VS)
Шкіряна чорна чоловіча сумка-портфель для документів MK39848
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Австрія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 40 x 30 x 10.
Структура:
(1) одне основне відділення на блискавці
(2) дві кишені на лицьовій стороні
(1) одне відділення на блискавці на тильній стороні
(1) одне відділення для ноутбука
(1) один потайна кишеня на блискавці
Опис:
Функціональна офісна сумка пошита з натуральної шкіри. При виготовленні цієї чоловічої сумки була використана якісна фурнітура. Ця офісна сумка має досить багато кишень, які роблять її досить функціональним і практичним. В основному відділенні сумки розташовані внутрішні кишені, в тому числі спеціальний карман для гаджетів з діагоналлю до 16 дюймів. Так само, офісна сумка ще оснащена знімним регульованим ременем через плече.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 300 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Тип шкіри за способом оброблення | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 400 см |
- Ціна: 1 889 ₴









