
Чоловіча сумка з натуральної шкіри месенджер(VS)
2 680 ₴
1 290 ₴
- В наявності
- Код: 14440B(VS)
Якісна чоловіча сумка з натуральної шкіри, сумка месенджер, шкіряна барсетка, сумка BEXHILL BX-14440B
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Італія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 25*19*6.5
Структура:
- (2) три передні відділення на блискавці;
- (!) одне основне відділення
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна внутрішня відкрита кишеня;
- (1) одна зовнішня задня кишеня на блискавці.
Опис:
Компактна чоловіча сумка виготовлена з високоякісної натуральної шкіри. Сумка має одне основне відділення, в якому є потайна кишеня на блискавці, а також кишеня відкритого типу; та три передні кишені на блискавці. Має коротку ручку для зручності. Високоякісна фурнітура. Ремінь сумки щільний, регульований, з'ємний.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEXHILL |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 1 290 ₴









