
Шкіряна сумка чоловіча бананка(VS)
2 789 ₴
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 54928(VS)
Топ! Шкіряна поясна сумка бананка чоловіча TD-54928
Характеристики:
- Виробник: Туречиина
- Тип: бананка
- Розміри (см): 14 х 25 х 8
- Колір: чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (6) шість відділень для карток;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискаві з лицьової сторони;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці із задньої сторони.
Опис:
Лаконічна чоловіча бананка із натуральної шкіри чорного кольору з фурнітурою під срібло. Бананка зручно розміщується на тілі та дозволяє непомітно носити всі необхідні речі при собі. Бананка має одне велике відділення на блискавці, усередині якого є бокова кишеня, а також одне додаткове відділення на блискавці (з передньої частини бананка ). Ремінець бананка регульований, не знімний, має надійне кріплення.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 299 ₴









