
Шкіряна чоловіча чорна сумка для документів та ноутбука(VS)
4 980 ₴
2 290 ₴
- В наявності
- Код: 21511(VS)
Шкіряна чоловіча чорна сумка для документів та ноутбука SHVIGEL 21511
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Австрія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 40 x 30 x 10.
Структура:
- (1) одне спеціальне відділення на липучці для ноутбука;
- (1) одне основне відділення;
- (2) дві накладні кишені для портмоне та мобільного ;
- (1) одне приховане відділення на блискавці.
Опис:
Виготовлено сумку з натуральної шкіри найвищої якості флотар, характерними ознаками якої є зернистість, що надає аксесуару з такої шкіри шляхетності та солідності.
Основне відділення досить вмістовне, в нього можна помістити великий ноутбук 16 дюймів і ще залишиться місце для інших речей. Так само є спеціальне відділення на липучці для меншого ноутбука або габаритного планшета. Передбачено дві накладні кишені для портмоне та мобільного , є приховане відділення на блискавці.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shvigel |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 2 290 ₴









