Чорна чоловіча шкіряна сумка-слінг через плечі TidinBag MK56382
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 19х30х7.
- Виробник: Австрія
Структура
- (2) Два основні відділення на блискавці;
- (1) кишеня на блискавці лицьового боку;
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.
- (1) одна кишеня на тильній стороні
Опис:
Чорний шкіряний слінг виготовлений із натуральної шкіри зернистою фактурою. Функціональна модель стильного рюкзака середнього розміру зручний у будові та підійде активним чоловікам. Для носіння є текстильний ремінь і шкіряна ручка. Слінг має два основні відділення, всередині якого є кишеня на блискавці. Також із лицьового боку є ще одна велика кишеня на блискавці та кишеня вертикального типу на блискавці. З тильного боку — кишеня на блискавці горизонтального типу. Ідеально підійде на подарунок.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 2 011,50 ₴










