
Чоловіча сумка барсетка через плече шкіряна (VS)
3 380 ₴
1 590 ₴
- В наявності
- Код: 14613(VS)
Чоловіча сумка-барсетка через плече шкіряна Bexhill Bx-14613
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Австрія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 22 х 24 х 8.
Структура:
- (2) два автономні відділення на блискавці;
- (3) три кишені на блискавці з лицьового боку;
- (1) одна кишеня з тильного боку на блискавці;
- (1) Одна внутрішня кишеня на блискавці.
Опис:
Чоловічий месенджер із натуральної шкіри, має насичений чорний колір і чудову металеву фурнітуру. Також модель обладнана довгим текстильним ременем, який регулюється за довжиною та м'якою шкіряною ручкою. Шкіряна чоловіча сумка з ручкою має два автономні відділення, які застібаються за допомогою блискавок. На тильній стороні сумки розташована одна кишеня на блискавці. На своїй лицьовій частині сумки розміщені: одна досить містка кишеня і дві додаткові допоміжні, які так само закриваються за допомогою блискавок.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEXHILL |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M38-5112A |
| Стать | м |
| Розмір (см) | 23 x 26 x 7 |
| Країна | Китай |
| Тип | сумка через плече |
- Ціна: 1 590 ₴









