Пудровий компактний жіночий гаманець із натуральної шкіри на магнітах Marco Coverna MC1418A-5
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: пудровий
- Розміри (ШхВхГ, см): 14х9х3
Структура
- (3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (3) три секції для пластикових карток;
- (2) дві прилеглі кишені;
- (2) два слоти для сім-карт;
- (1) одне прозоре віконце;
- (1) одна зовнішня монетниця з перегородкою на блискавці.
Опис:
Жіночий гаманець виготовлений із натуральної шкіри. Матеріал дуже приємний на дотик, але при цьому досить міцний, зносостійкий. Фіксується виріб магнітами, тому в сумці не відкриватиметься. Під купюри відведено 3 вмістовні секції, одна з яких закривається на блискавку. Для банківських карток передбачено 3 вертикальні секції. З них дуже швидко виймаються карти. Прилеглі кишені підходять для зберігання записок, чеків та списків. Монетниця виведена на зовнішню сторону та досить вмістовна. Багатьом сподобається прозоре віконце для документів, що знаходиться у центральній частині. Щоб показати перепустку, достатньо відкрити жіночий гаманець. До того ж два слоти дозволяють носити із собою сім-карти та залишатися на зв'язку.
Із задоволенням відповімо на всі питання за телефоном
або в месенджерах 
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 140 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Пудра |
- Ціна: 2 549 ₴










