Чоловічий клатч з натуральної шкіри на дві блискавки ST Leather B139-3
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 19х10х4,5
Структура:
- (6) шість відділень для банкнот;
- (8) вісім секцій для карток;
- (2) дві прилеглі кишені;
- (1) одна кишеня-перегородка на блискавці;
- (1) один знімний ремінець на зап'ястя;
- (1) один ремінець на долоню.
Опис:
Чоловічий клатч зі шкіри стане ідеальним рішенням для подорожей, оскільки складається з двох окремих відділень на блискавках. Кожна з них має три відділення для банкнот з бічними розширеннями, що підходить для великих сум грошей. В одному із відділень є кишеня-перегородка на блискавці, що призначена для монет. У тій же частині є вісім секцій для банківських карт, що досить зручно. Документи можна покласти у прилеглих кишенях. Блискавки в чоловічому клатчі легко розстібаються та застібаються. Носити виріб можна як у долоні, і на зап'ястя.
Із задоволенням відповімо на всі питання за телефоном
або в месенджерах 
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень для кредитних карток | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Стать | Чоловічий |
| Розташування монетниці | Усередині |
| Тип | Кошелек |
| Товщина | 4.5 см |
- Ціна: 2 153,25 ₴










