Червоний багатофункціональний жіночий гаманець із натуральної шкіри ST Leather ST502
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: червоний
- Розміри (ШхВхГ, см): 19х10х4
Структура:
- (4) чотири відділення для купюр;
- (2) дві кишені-перегородки на блискавці;
- (1) одна прилегла кишеня;
- (8) вісім секцій для пластикових карток;
- (1) одна зовнішня кишеня з клапаном на магнітах.
Опис:
Шкіряний гаманець із зовнішньою кишенею та магнітами ідеально підходить для ділових жінок. Паперові гроші зручно розмістити у 4 спеціальні відділення. Монети легко діставати з кишені-перегородки на блискавці. Прилегла кишеня підійде для різних цінних дрібниць. У цьому жіночому гаманці також є 8 секцій для банківських карток, візиток або пластикових документів.
Із задоволенням відповімо на всі питання за телефоном
або в месенджерах 
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 2 011,50 ₴










