Стильний чоловічий клатч з натуральної шкіри ST Leather B138-3
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 19х10х2,5
Структура:
- (3) три відділення для купюр;
- (8) вісім секцій для карток;
- (2) дві прилеглі кишені;
- (1) одна кишеня-перегородка на блискавці;
- (1) один знімний ремінець на зап'ястя;
- (1) один ремінець на долоню.
Опис:
Шкіряний чоловічий клатч виконаний із якісної шкіри, що забезпечує йому довгий термін служби. Під банкноти відведено три розширені відділення. Одна перегородка шкіряна, а друга - у вигляді кишені на блискавці, тому підходить для монет. Прилеглі кишеньки розраховані на зберігання як грошей, так і чеків чи інших папірців. По обидва боки чоловічого клатчу є по 4 секцій для банківських карток. Для зручності виріб оснащений ремінцем для носіння на долоні, а також на зап'ясті (знімний).
Із задоволенням відповімо на всі питання за телефоном
або в месенджерах 
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень для кредитних карток | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Стать | Чоловічий |
| Розташування монетниці | Усередині |
| Тип | Кошелек |
| Товщина | 2.5 см |
- Ціна: 1 478,25 ₴










