Чорний купюрник із натуральної шкіри на хлястику з кнопкою ST Leather ST1432
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 19х9х2
Структура:
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці;
- (5) п'ять прилеглих кишень;
- (17) сімнадцять секцій для карток;
- (2) два прозорі віконця;
- (1) один ремінець на зап'ястя.
Опис:
Шикарний жіночий гаманець з ремінцем на зап'ясті зручно брати із собою на роботу та за покупками. У ньому є вмістовна зовнішня кишеня на блискавці для банкнот. Довгі прилеглі секції можна використовувати як «сховище» для недоторканного капіталу. Крім того, у шкіряному гаманці передбачено 17 секцій для пластикових карток. Два прозорі віконця розраховані для документів.
Із задоволенням відповімо на всі питання за телефоном
або в месенджерах 
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 9 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 17 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 1 842,75 ₴










