
Чоловічий діловий портфель для документів планшета чорний Чоловіча офісна сумка формат А4(VS)
2 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 698(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шкіряний чоловічий діловий портфель для документів планшета чорний Якісна чоловіча офісна сумка формат А4
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (Волов'я шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Двостороння (можна носити на дві сторони);
-
Якісна металева фурнітура;
-
Є відділ для невеликого ноутбука або планшета;
-
Усередині є зріз із необробленого зразка шкіри;
-
Висота: 28 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Глибина: 6,5 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Волов'я шкіра пластична, пружна, міцна шкіра;
-
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, це реальні фото зроблені нами особисто.

Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладним платежом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний чоловічий діловий портфель для документів планшета чорний" Якісна чоловіча офісна сумка формат А4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴









