
Чоловічий шкіряний клатч портмоне рептилія на 2 відділи гаманець барсетка натуральна шкіра(VS)
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1163(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловічий шкіряний клатч портмоне рептилія на 2 відділи, гаманець барсетка натуральна шкіра
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
Довжина: 20 см;
Висота: 11 см;
Товщина: 4,5 см;
Усередині підклад виключно з натуральної шкіри, без дешевого поліестеру та плащової тканини, що ще раз підкреслює високу якість клатчу
2 окремі відділення на блискавках, клатч дуже місткий, поміщається смартфон;
Ремінець на руку на карабіні в комплекті, також із натуральної шкіри;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 45 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴







