-22%

Чоловічий гаманець клатч клітина портмоне для чоловіків(VS)
640 ₴
499 ₴
- В наявності
- Код: 1633(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий гаманець клатч стиль Луї Вітон клітина, портмоне для чоловіків
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина: 20 см;
Ширина: 10 см;
Товщина: 3 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий гаманець клатч-стиль Луї Вітон карта, портмоне для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴







