-10%

Чоловіча сумка планшетка на плече чорна сумка-планшетка(VS)
1 100 ₴
985 ₴
- В наявності
- Код: 1619(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна чоловіча сумка планшетка на плече стиль Guess, сумка-планшетка Гесс чорна
Характеристики:
Матеріал: еко-шкіра;;
Закривається на блискавку;
Фурнітура: метал;
Плічовий ремінь регулюється по довжині;
Висота: 24 см;
Ширина: 20 см;
Ширина на основі: 4,5 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Стильна чоловіча сумка-планшетка на плече стиль Guess, сумка-планшетка Гесс чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴








