-20%

Сумка портфель для документів чоловічий (VS)
1 800 ₴
1 449 ₴
- В наявності
- Код: 395(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка портфель для документів чоловічий
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
-
Колір: чорний;
-
Довжина: 40 см;
-
Товщина: 12 см;
-
Висота: 30 см;
Дивіться також й інші наші моделі:
Повний асортимент тут ДЕВИНІ ПОРТФЕЛІ
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴











