
Чоловіча шкіряна сумка бананка на груди чорна Кроссбоді барсетка для чоловіків натуральна шкіра(VS)
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 895(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча шкіряна сумка-бананка на груди чорна ⁇ Кросбоді барсетка для чоловіків натуральна шкіра
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (воля шкіра);
-
Висота: 33 см;
-
Глибина: 6 см;
-
Ширина: 17 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка бананка на груди чорна <unk> кросбоді барсетка для чоловіків натуральна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴






